Morenadanst uit Antwerpen in haar eigen woorden
Ik zoek een leuke jongen, waarmee ik makkelijk kan praten en leuke dingen mee kan doen. Het liefst iemand die ook een beetje actief is en ervan houdt om de deur uit te gaan. Eerlijkheid staat voorop en daarna komt plezier! Groetjes. :-)
Danfun 23 uit Hooglede, West-Vlaanderen
zo das echt wel wennen. Zit nu op kamers in Belgie, ben zelf Hollandse maar mijn studie zat hier vol ;-), en das echt ff omschakelen hoor. Zit hier nu voor het tweede jaar (ja ja had eerst een andere studie gedaan haha, ben een beetje een nerd dus ;-0)
Hete studente (23) is opgewonden
AimyJLove 21 uit Beek en Donk, Noord-Brabant
Ik vind het geweldig om nieuwe en gelijkgestemde mensen te ontmoeten. Ik ben altijd in voor een goede tijd. Ik ben erg zorgzaam, grappig en schattig. Ik heb veel energie en ben erg vermakelijk en spraakzaam. Ik hou ervan om verwend te worden, maar
Lieve schoolmeid (21) zoekt partner
Siegriedd 24 uit Eastermar, Friesland
Ik word eenzaam omdat ik niet iemand in mijn leven heb die me behandelt als een prinses. Ik mis dat, maar wat ik het meest mis is de seksuele relatie die ik heb. Ik ben hier omdat ik dat opnieuw wil ervaren. Ben je nu beschikbaar voor mij? Ik wil bij een
Strakke studente (24) zoekt sexfriend