Findyourself uit Antwerpen in haar eigen woorden
Iemand die geregeld tijd en zin heeft om af te spreken, en zo samen voor wat ontspanning te zorgen. Daar ben ik naar opzoek, jij ook?
0l1via 21 uit Hasselt, Overijssel
Hallo, ik ben nieuw hier en ik ben op zoek naar een date! Ik werk als een visuele therapeut. Ik zorg voor therapieën voor patiënten met een visuele beperking om hun functioneren in activiteiten in het dagelijks leven te verbeteren.
Onrvaren schoolmeid (21) zoekt partner
Leukpoesje 23 uit Emmen, Drenthe
Mijn naam is Annelies en ik zoek een leuke man voor een leuke date. Ik hou ervan om op een terrasje te zitten en op zijn tijd een filmpje mee te pakken. Spontaan en humor is aan mij wel besteed , ik ga het graagst lachend door het leven. Zoals de rockband
Onrvaren studente (23) zoekt partner
AliceMmm 25 uit Londerzeel, Vlaams-Brabant
Hallo, ik ben Alice, ik ben een gamer en erg introvert. Verder hou ik van huisdieren en koken. films ook, Ik wil een man ontmoeten die me aardig zal behandelen, ik denk dat dat alles is wat de meisjes willen? een man die mijn interesses deelt natuurlijk,
Hete jongedame (25) contacteren