NiceTal uit Drenthe in haar eigen woorden
Ik geef de voorkeur aan mannen van mijn eigen leeftijd maar ook oudere mannen zijn zeker welkom. Als je jonger bent dan mezelf dan moet je wel volwassen zijn voor je leeftijd. Ik wil geen peuter. Vol respect, een goed gesprek tijdens het avondeten, dat lijkt me heerlijk. Ik ben op zoek naar een intelligente, vriendelijke, relaxte en knappe man, maar niet alleen voor een langdurige relatie, ook om er heel erg veel plezier aan te beleven.
HenrkeXx 23 uit Odijk, Utrecht
Ik hou van mensen die gemakkelijk kunnen praten. Ik ben erg spraakzaam en ik weet dat mensen dat geweldig vinden. Ik kan een heleboel dingen delen die ik voor sommige mensen ken. Mensen die vriendelijk zijn. Mensen die zo spraakzaam zijn als ik.
Lieve studente (23) zoekt partner
AliceMmm 25 uit Londerzeel, Vlaams-Brabant
Hallo, ik ben Alice, ik ben een gamer en erg introvert. Verder hou ik van huisdieren en koken. films ook, Ik wil een man ontmoeten die me aardig zal behandelen, ik denk dat dat alles is wat de meisjes willen? een man die mijn interesses deelt natuurlijk,
Hete jongedame (25) contacteren
Mireeii 24 uit Antwerpen, Antwerpen
Ik ben net verhuist naar Antwerpen en ik merk dat het zeer moeilijk is om als jong verlegen meisje nieuwe mensen te leren kennen. Ik ben afgestudeerd als dietiste en momenteel ben ik druk bezig met mijn nieuwe job te leren kennen, een leuk maatje
Mooie studente (24) is opgewonden