Suikerzoet8309 uit Utrecht in haar eigen woorden
Geen al te stoere macho, een man mag best lief en zacht zijn en ook gevoelig. Zin om actief te zijn maar ook de rust en tijd kunnen vinden voor een gezellig etentje. Je uiterlijk speelt voor mij geen rol, er moet iets zijn wat me aantrekt in jou maar of je nu blond of bruin haar hebt, dat is niet belangrijk.
NouEN 22 uit Brustem, Vlaams-Limburg
ben een stil type veel op me zelf en onder neem ook veel alleen vriendinnen heb ik niet zou die wel graag willen maar ze vinden me een beetje apart. Nu ben ik gewoon dan maar op deze weg op zoek rustig en anoniem en dan maar eens zien waar het schip strand.
Lieve schoolmeid (22) zoekt partner
Angel_Engel 25 uit Zwolle, Overijssel
Ik vind het wel een beetje gênant dat ik dit ga doen maar ik wil het al zo lang en zo graag en mijn vriend is er absoluut niet voor te vinden! Mij gaat het er om dat ik hier iemand kan vinden die samen met me naar buiten wilt gaan, diep het bos wil in
Sexy jongedame (25) wil sexmaatje
FILO 24 uit Groningen, Groningen
Beetje verlegen en nog maagd terwijl al mijn vriendinnen al een keer met een jongen naar bed zijn geweest. Maar ik durf niet zo. Daarom leek het me veiliger om eerst eens hier te kijken. Misschien kan ik iemand vinden die mij wegwijs wil maken en
Jonge studente (24) gratis neuken