Porpoises 24 uit Antwerpen, Antwerpen
Over mij, tja, ben lekker jong, doe graag gezellige dingen zoals op stap gaan, ik hou echt van dansen, in een discotheek zou je mij ook echt niet stil zien staan. Wat ik hier zoek is een leuke jonge, ik ben nog niet echt in een relatie geweest maar wil
Prille studente (24) wil vrijen
Kiekeboe94 23 uit Berg, Vlaams-Limburg
Waarschijnlijk ga je het heus niet geloven als ik jou vertel dat ik nog maagd ben. Ik kan het amper zelf geloven. Mijn ouders hebben mij extreem streng opgevoed en ik kan het dus niet helpen dat ik nu pas de kans krijg om op ontdekkingstocht te gaan.
Hete studente (23) wil sexmaatje
blluegirll 25 uit Antwerpen, Antwerpen
Hee ik ben een d3 designer, ik werk met machine's ik doe er eigenlijk van alles. En cool beroep moet ik zeggen, ik doe het met een paar andere dame's. Ik ben geen standaard dame, en al helemaal geen prinses. Maar wel opzoek naar een lekkere knuffel.
Onrvaren jongedame (25) is opgewonden
Koekensophie 20 uit Bolsward, Friesland
Al een aantal maanden ben ik alleen en natuurlijk wil ik net als iedereen wel een leuke man ontmoeten maar ik mis ook de spanning die je in een relatie wel hebt. Zijn er hier mannen die ook de spanning missen? En vind je een vrouw zoals mij wel interessant?
Prille scholiere (20) is opgewonden