Br00k2 uit Flevoland in haar eigen woorden
Drie dingen, ik wil dat je een goede man bent, een aardig persoon en degene bent die ik kan vertrouwen. Het maakt me verder niet uit wat je bent, het belangrijkste is je houding, en dan zou je ook open geest moeten hebben.
lievedaan1997 20 uit Ternat, Vlaams-Brabant
Een sociaal leven dat heb ik totaal niet. Ik maak nogal lastig vrienden en dat komt alleen maar door mijn onzekerheid. Ik heb 2 goede vriendinnen en dat is meer dan genoeg voor mij. Wat ik hier toch eindelijk eens hoop te vinden is een lieve jongen
Onrvaren scholiere (20) zoekt partner
Samantaxerror 25 uit Groningen, Groningen
Nou ben benieuwd!! Ik ben ik en ik ben gewoon op zoek naar sex, ik ben dan wel jong maar wil er geen doekjes om binden!1 Wil alles nog een beetje ontdekken en als het kan en ik heb het voor het zeggen dan graag met een wat ouder iemand..:) Nou wie durft?
Strakke jongedame (25) is opgewonden
Hailey19920226 25 uit Muntendam, Groningen
Een dame met een heleboel verschillende kanten die enerzijds energievol, gezellig, happy en vrij zijn. Iemand die weet wat ze wil, die direct is in wat ze ergens van vindt, en daar graag tegengas op krijgt. Maar bovenal lief, zacht, betrokken
Onrvaren jongedame (25) wil sexmaatje