Freak_ouT06 uit Flevoland in haar eigen woorden
verantwoordelijke man, , zou houden van me voor wie ik ben en een katholiek door geloof .. ik ben echt afhankelijk van de woorden die je zult zeggen, dus ik wed dat je eerlijk moet zijn
SandyVermunt 23 uit Hoogeveen, Drenthe
Hoi, ik ben 18 jaar en zoek een leuke jongen of man (mag dus ouder) om lekker mee te chatten. interesse? ik ben toch vaak online, dus laat ff een berichtje achter ciao!!! leuk grappig iemand, mag wel een beetje bazig izjn hoor, vind ik wel opwindend
Onrvaren studente (23) is opgewonden
Lachebekkiee 23 uit Antwerpen, Antwerpen
Hey hallo daar, even iets over mijzelf. :-D Ik sta positief in het leven, meestal wel het zonnetje in huis hahaha. Ik zie altijd wel het goede in mensen, misschien wel een beetje naïef......LOL Lief en zorgzaam en ik ben altijd mezelf!
Lieve studente (23) wil sexmaatje
L-O-I-S 20 uit Bosch en Duin, Utrecht
Leuke jonge meid die niet veel ervaring heeft maar toch op zoek is naar een man met veel ervaring. Ik kan best heel verlegen zijn maar hoop een man te vinden die mij helemaal kan laten openbloeien. Zal ik ook een geheim verklappen want ik ben nog maagd.
Lekkere scholiere (20) wil sexdaten