Alexandra199704 uit Friesland in haar eigen woorden
Ik wil een volwassen man, een man die niet alleen maar aan zijn eigen denkt, maar ook wat over heeft voor de vrouw. Een die goed is met zijn handen en mond ; ) Want het samen spannend hebben dat is wel waar ik voor ga.
Dots11 23 uit Moorslede, West-Vlaanderen
Ik wil een man hebben die mijn hartenwens echt begrijpt. Ik wil geen spelletjes spelen. Ik wil bij iemand zijn met wie ik mijn leven kan delen. Ik ben een zeer geduldige en vriendelijke dame. Ik kan goede dingen voor mijn partner doen. Je moet de
Mooie studente (23) wil neuken
ManGees3 25 uit Millen, Vlaams-Limburg
Wel, ik ben nu een paar maanden vrijgezel en ik heb geen tijd gehad voor een serieuze relatie. Ik word soms erg geil, dus ik ben hier om een leuke neukmaat te vinden die me heel graag zou willen. Ik neuk niet zonder condoom, dat is mijn enige verzoek.
Jonge jongedame (25) gratis neuken
missyMisty97 20 uit Kalenberg, Overijssel
Mijn ouders denken dat ik nog steeds hun kleine engel ben, maar ik ben er al lang geleden uit gegroeid. Dus ik ben hier om mezelf te bewijzen dat ik niet meer dat meisje ben. Denk je dat je het voor mijn ouders geheim kunt houden? Iemand die me iets nieuws
Prille scholiere (20) contacteren