Kaylie_Wow uit Friesland in haar eigen woorden
Ik ben op zoek naar een man met gevoel voor humor, dat vertrouwen in zichzelf heeft en zijn beperkingen, ik heb geen man met negatieve gedachten nodig of met een donkere energie ik heb veel dromen
Cahcah 22 uit Gelselaar, Gelderland
Ik ben hier niet alleen op zoek naar een pleziertje, maar ook wel echt iemand waar ik mee kan praten en die naar mij wilt luisteren! Het is allemaal best persoonlijk dus misschien heb jij even voor mij? Jij vindt het niet erg om mij een luisterend
Onrvaren schoolmeid (22) zoekt sex
Partymuts 24 uit Almere, Flevoland
Hoi hoi, Ik ben niet op zoek, maar als t klikt dan sta ik open voor een nieuwe relatie. Wat ik zoek in een jongen is iemand die ook wil genieten van de dingen in t leven dmv (luie zon)vakanties of thuis met een filmpje, een zak chips en lekker banken.
Lekkere studente (24) wil sexmaatje
Lachebekkiee 23 uit Antwerpen, Antwerpen
Hey hallo daar, even iets over mijzelf. :-D Ik sta positief in het leven, meestal wel het zonnetje in huis hahaha. Ik zie altijd wel het goede in mensen, misschien wel een beetje naïef......LOL Lief en zorgzaam en ik ben altijd mezelf!
Lieve studente (23) wil sexmaatje