Jillyse uit Gelderland in haar eigen woorden
Ik ben naar een man op zoek die een beetje op mijn overleden man lijkt. Hij was een echte droomman, ik kan me niet voorstellen dat er iemand zo als hem is. Ik wil allen iemand ontmoeten die creatief is, lief en goed gehumeurd. En humor is heel belangrijk, misschien zelfs het belangrijkste!
Lesbianchick10 22 uit Sliedrecht, Zuid-Holland
Ik ben op zoek naar een seksrelatie en wil graag samen met een vrouw in bed duiken. Ik ben alleen op zoek naar meisjes. (ik ben lesbisch, maar beschouw mezelf als een jongen) Ik ben niet op zoek naar mannen, maar vrouwen sorry :)
Geile schoolmeid (22) wil sexmaatje
Femmy96 21 uit Diepenbeek, Vlaams-Limburg
Een vriendje gaat het voorlopig nog niet worden, denk ik. Zal ik later haarfijn uitleggen. Wat ik wel wil, is een fuckbuddy. Iemand die mijn poesje om de zoveel tijd van een lul voorziet. Is niet teveel gevraagd toch? Ik mag verwachten dat je een
Sexy schoolmeid (21) zoekt sexfriend
kleine_1995 22 uit Booischot, Antwerpen
jonge op zoek naar een leuk meisje ik zoek een toffe griet die van feeste houd maar waar je ook me kan lachen. ik ben niet veel eisent
Lekkere schoolmeid (22) wil sexdaten
FlipBeer 23 uit Bilzen, Vlaams-Limburg
Sex is waar ik zowat de hele dag aan denk. van 's morgens bij het opstaan tot 's avonds bij het slapen gaan en de tijd er tussen in ook :) Ik hou het niet graag bij 1 man, wil graag afwisseling en het kan me nie schele als ik daarom een slet wordt genoemd.
Sexy studente (23) is opgewonden