LonelygirlTrix uit Groningen in haar eigen woorden
De man waar ik naar op zoek ben, is een sterke man, een beetje stoer ook misschien. Ik wil me veilig voelen als ik in je armen lig, en ik wil veel met je knuffelen. Vind je het leuk om leuke dingen met me te doen?
Paloma 23 uit Deventer, Overijssel
Laat je niet door mijn leeftijd afschrikken. Ik kan wel meer dan je zelf gewend bent. Hopelijk ben je wel een type die van experimenteren houdt. Ik woon nog thuis en daarom kan je niet bij me thuis komen. Tenzij mijn ouders een weekend weg blijven.
Prille studente (23) gratis neuken
F4iry-Alm4 24 uit Laren, Gelderland
Ik ben jaren geleden kwijt geraakt waar ik zo naar verlang, een lieve man. Kan jij mij geven waar ik zo naar verlang? Een man die lief voor me is, en niet gelijk naar een foutje bij me weg gaat maar me steunt? Maar ik zou het wel graag willen om contact
Strakke studente (24) wil sexmaatje
Marindehiero 20 uit Antwerpen, Antwerpen
Iedereen om mij heen heeft een vriend en is zich aan het binden maar ik zit nog steeds alleen thuis en heb geen vriendje. Het lijkt mij heerlijk om juist met een man op de bank te zitten en liefde te delen. Ik denk dat ik hier wel een leuke man kan vinden.
Sexy scholiere (20) wil sexmaatje