4everthen uit Limburg-be in haar eigen woorden
Je weet hoe je nieuwe vrienden moet maken, en je bent er goed in. Ik weet dat ik wat jonger lijkt, maar dat is toch juist wel fijn. Laten we elkaar leren kennen.
MelissaDH 23 uit Den Haag, Zuid-Holland
En opeens ben je bij paps en mams weg en woon je op kamers in een vreemde omgeving en moet je maar weer beginnen een nieuwe vriendenkring op te bouwen. Nu ben ik zelf heel makkelijk in de omgang, spontaan en soms wat eigenwijs maar plezier is er altijd.
Mooie studente (23) zoekt partner
Jongensingle 23 uit Kruisland, Noord-Brabant
Binnen mijn vriendkring ben ik wel een buitenbeentje. Ik hou van sport en ben daar best wel fanatiek in. Een uitgaanstype ben ik niet, behalve dan met uit eten gaan. Disco en dat soort dingen is aan mij niet besteed. Wat ik nu heel graag wil is een
Lekkere studente (23) gratis neuken
Aafkepostma 25 uit Brugge, West-Vlaanderen
Ik heb ontdekt dat als ik een mooie tattoo zie ik geneigd ben heel lang ernaar te kijken. Zou jij het erg vinden als ik heel lang naar de kjouwe keek?Ook heb je geen tattoo mag je natuurlijk reageren :) Heb je andere interesses als naar lichaamsschilderingen
Onrvaren jongedame (25) wil vrijen