Sxydaisyyh uit Limburg in haar eigen woorden
Gewoon een sex vriendje is helemaal goed, daar heb ik een man voor nodig. Ik kan me een seksloos bestaan niet voorstellen. Klinkt jou dat ook goed? Sex is voor ons beide het ontbrekende deel in het leven?
SilverPirate 23 uit Meppel, Drenthe
Geen idee wat dit allemaal is gewoon ff ingeschreven nog chille gasten aanwezig>>>???? nog chille gasten aanwezig?
Mooie studente (23) is opgewonden
belllaBella 24 uit Aalsmeerderbrug, Noord-Holland
mijn stem verloren, ik was mezelf kwijt Het voelde alsof ik de helft van mijn leven had besteed aan het rechtzetten van een constante puinhoop, misverstanden, gekwetste gevoelens, beschadigde ego's, en toen ik niet eerlijk behandeld werd,
Hete studente (24) is opgewonden
Gabri 25 uit Tielen, Antwerpen
Ik ben een echte spring in het veld zeggen ze altijd. Ik ben atlijd wel blij, kan soms serieus zijn en doe gewoon waar ik zin in heb. Gitaarspelen doe ik heel graag, ik zing ook erbij en schrijf mijn eigen teksten. Hoop in een bandje te gaan spelen binennkort.
Onrvaren jongedame (25) is opgewonden