Illuna97 uit Noord-Holland in haar eigen woorden
een mooie man. met een goed hart dat zich wil mengen, ik hou van jongens met veel gevoel voor humor en, natuurlijk, die jongens die een goede en coole persoonlijkheid hebben
Strijdertje 24 uit Hoelbeek, Vlaams-Limburg
Ik vind mijzelf vrolijk , eerlijk, lief, een tikkeltje eigenwijs en soms een onzeker muts. En dat laatste belemmert mij in het leren kennen van nieuwe mensen en dan vooral mannen. Ik ben bang dat de eerste indruk als ik onzeker ben alles verpest.
Mooie studente (24) zoekt sexfriend
Katy77 18 uit Overschild, Groningen
Ik ben hier om avontuur en plezier te vinden! Als je een goede en aardige man bent ga ik je snel leuk vinden! Ik ben zo jong en nieuw hier, maar ik ben bereid om nieuwe dingen te leren van iemand die expert in seks is! Je gaat ervoor zorgen dat je goed weet
Lieve meid (18) wil sexmaatje
GewoonCHILLL 23 uit Hamont, Vlaams-Limburg
Jong en zin in heel veel te ontdekken, vooral op het gebied van seks. Ja., Me partner moet van me genieten als ik die eenmaal heb, Ben je het met me eens? Wie weet wordt jij me partner?
Mooie studente (23) zoekt sex