Balleys 24 uit Limmen, Noord-Holland
Ik ben Barbara, ik ben 20 jaar. Woon bij mn moeder. Mijn vader werkt zoveel in het buitenland, dat zij officieel niet niet meer bij elkaar wonen.Maar geen hard feelings! Ik ben opzoek naar iemand die lief, aardig, sympathiek en betrouwbaar is.
Onrvaren studente (24) wil neuken
Ryllis 23 uit Lemmer, Friesland
Leuk dat dit bestaat! Ik heb me nog nooit ingelogd op een datingsite. Dus ik laat het over me heen komen! Ik zie wel wat er gebeurt. Ik hoop de date te vinden waar ik op aan het wachten ben, natuurlijk. We zullen zien! Ik hoop een man te vinden die van
Lieve studente (23) is opgewonden
Wonderjeeh 25 uit Berg, Vlaams-Brabant
Voor mij de eerste keer dat ik zoiets doe als dit. Een vriendinnetje zei dat ik het echt moest doen omdat ik soms te verlegen ben om een leuke jongen aan te spreken. Zij spreekt vaak af met jongens van internet en heeft het dan altijd super gezellig.
Prille jongedame (25) wil vrijen