Boyz_gezocht 25 uit Purmerend, Noord-Holland
Mijn naam is wel duidelijk denk ik.. ik ben op zoek naar een jongen/man. Ik heb eigenlijk nog nooit een serieuze relatie gehad en ok, ik ben nog wel jong maar ik wil niet blijven vlinderen, ik wil er echt wel voor gaan. Dat mag jij me vertellen. Alleen
Jonge jongedame (25) zoekt sex
Annelosje 25 uit Geijsteren, Limburg
Een vaste vriend heeft veel voordelen maar ook veel nadelen. Het grootste nadeel van een vaste vriend is dat ik monogaam moet zijn. Dat zit nog niet in mij en ik vind de vrijheid om te kunnen doen met mannen nog te fijn en kan en wil ik niet opgeven.
Onrvaren jongedame (25) wil vrijen
Sexy-Blond 23 uit Rillaar, Vlaams-Brabant
Mijn naam is Manon en ik ben een paar jaar geleden mijn maagdelijkheid kwijtgeraakt. Ik heb sindsdien geen seks gehad, maar ik kijk wel veel naar porno. Dus als je me meer ervaring wilt geven, zou je echt moeten overwegen om een ??bericht naar mij
Geile studente (23) contacteren
AnneFleu 22 uit Genk, Limburg-be
ik ben een vrouw van 19 jaar en wil langs deze weg mensen leren kennen die net als ik houden van een goede babbel. Ben geen fuif nummer maar hou wel eens van een avondje stappen of een romantisch etentje. Ook eens een keer naar de cinema vind ik leuk.
Jonge schoolmeid (22) wil neuken