Thel- uit Oost-Vlaanderen in haar eigen woorden
Ik zoek dus een man die lief en betrouwbaar is, een die geduld met mij heeft. Zodat ik vertrouwen in jou kan leren hebben. Ik zal je behandelen als een lot uit de loterij, als je dat ook bij mij doet natuurlijk!
Sarah311 25 uit Sittard, Limburg
Ik hou van gezelligheid, daarom ga ik dus vooral op zoek naar een soulmate voor een gezellige babbel, etentje, uitgaan, zulke dingen. Verder ben ik een tikje eigenwijs :), ben onafhankelijk, open, vrolijk, af en toe verlegen, aardig en sociaal.
Lekkere jongedame (25) wil vrijen
HenrkeXx 23 uit Odijk, Utrecht
Ik hou van mensen die gemakkelijk kunnen praten. Ik ben erg spraakzaam en ik weet dat mensen dat geweldig vinden. Ik kan een heleboel dingen delen die ik voor sommige mensen ken. Mensen die vriendelijk zijn. Mensen die zo spraakzaam zijn als ik.
Lieve studente (23) zoekt partner
Copacabana9403 23 uit Apeldoorn, Gelderland
Ik ben jong en ik wil wat!! Ik ben niet meteen op zoek naar iets vast hoor maar het zou wel super leuk zijn!! Spannend ik heb nu al kriebels! Niks uitsluiten denk ik dan we kunnen doen wat we willen. Plezier voorop!!
Hete studente (23) zoekt sex