SecretLife uit Oost-Vlaanderen in haar eigen woorden
Ik hou van een beetje gekke jongens, die wel in zijn voor een aparte date en gekkigheid uithalen. Het hoeft dus niet heel erg serieus te zijn gelijk, maar wel iemand die respect voor vrouwen heeft.
opstapsnel 21 uit Krombeke, West-Vlaanderen
Hey daar, zijn er leuke jongens aanwezig:p Ik zoek een leuke jonge waar ik een leuke band mee kan opbouwen en dan wie weet wel als het klikt een gezellige date te hebben. Ik heb eigenlijk nog nooit een relatie gehad en dat mag wel tijd worden toch:)
Lekkere schoolmeid (21) wil neuken
andreaLoGrl 22 uit Kluizen, Oost-Vlaanderen
Lief en rustig, heel zorgzaam en attent. Eigenlijk ben ik al heel erg volwassen en zoek ik ook een contact wat serieus is. Het liefst ga ik voor een vaste relatie. Een leuke jongen of man die naar de toekomst wil kijken. Iemand die echt iets op wil
Geile schoolmeid (22) is opgewonden
Leqqqa 23 uit Goutum, Friesland
In mij vind je een combinatie van echte friese nuchterheid en belgische verlegenheid. Dit zorgt dan dikwijls voor komische situaties. Met humor en een standvastig fantasierijk karakter is het iig nooit saai. ;) Ik zit sinds de zomer op kamers,
Lekkere studente (23) zoekt partner