Lesbianchick10 uit Zuid-Holland in haar eigen woorden
Ik ben alleen op zoek naar meisjes. (ik ben lesbisch, maar beschouw mezelf als een jongen) Ik ben niet op zoek naar mannen, maar vrouwen sorry :)
Nath23 22 uit Creil, Flevoland
Hallo daar, ik ben hier om van mijn leven te genieten. Een van de dingen die ik graag wil is een neukmaatje vinden. Denk je dat je mijn neukmaatje kunt zijn? Laten we het zo ondeugend mogelijk maken. Kun je me vertellen wat je leuk vindt? Ik zal er zijn
Lieve schoolmeid (22) wil neuken
Sweety_x 24 uit Dendermonde, Oost-Vlaanderen
ben een 20jarige meid die verpleegkunde studeert en een relatie heeft van 5j6m op zoek naar een leuke meid die ons wil helpen met onze eerste trio.
Lieve studente (24) zoekt partner
Maria-Louise 22 uit Leeuwarden, Friesland
Tja ben een buiten beentje word veel gepest en ben zeker niet iemand die al haar geld kan uit geven aan feesjes en uit gaan. Kom uit een gezin met 7 kinderen en het is hier hard werken voor een eigen plekje. Ik zoek hmm zoeken ik denk ik niet echt het goede
Strakke schoolmeid (22) zoekt sexfriend